EVERGREEN HEREN 1 BEGINT AL AAN HET NIEUWE SEIZOEN
20-5-2010 Woensdagavond 19 mei 2010 de standaard trainingsavond van Heren 1. Echter wat valt er te trainen als je net gepromoveerd bent en je nog steeds in een soort roes leeft. CoachOmdat Evergreen het nieuwe seizoen op een tweede kunstgrasveld mag gaan spelen, waren er nog diverse werkzaamheden om de voorbereidingen goed te kunnen laten verlopen. O.a. de videotoren van Wallcare en de 985 tegels met randen en betonplaten moesten verwijderd worden. Nou wie zou zo’n mooie klus kunnen klaren. Uiteraard de helden van Evergreen. Heren 1.
In een prachtige avondzon kwamen de klussers allen in goede zin en ruim op tijd aan. Zelfs Johan Huis vond dit een mooie ontspanning en bood zich vrijwillig aan. Klus- en sportkleding door elkaar. Scheppen, hamers, steeksleutels, krui- en winkelwagentjes. Het materieel was compleet dus de start van het nieuwe seizoen kon officieel van start.

De werkzaamheden vorderen gestaag
Gesteund door het trouwe clubpils, de motivatie, de fantastische sfeer, de mooie vrouwen van Dames 1 en de wetenschap dat het voor een mooie nieuwe doelstelling is, vorderde het werk sneller dan gedacht. Net voor tienen wisten de mannen het werk te beëindigen en werd er door iedereen individueel afscheid genomen voor het oude gras en heten wij het nieuwe meer dan welkom. Welke mooie taferelen zullen zich hier af gaan spelen. De toekomst weet het. Heren 1 is zich nu al bewust dat zij er alles aan zullen gaan doen om hier mooie dingen te laten gaan zien.
